[ATR] Aktualności SteyrAgroperfekt

Steyr Technology Tour z firmą Agroperfekt

Data publikacji:
Steyr Technology Tour Agroperfekt
Steyr Technology Tour Agroperfekt
Steyr Technology Tour Agroperfekt
Steyr Technology Tour Agroperfekt
Steyr Technology Tour Agroperfekt

Kolejny przystanek pokazów z serii Steyr Technology Tour ściągnął do Aniołowa w Warmińsko-Mazurskiem kilkudziesięciu rolników zainteresowanych nowoczesną techniką rolniczą. Tym razem pokazy wspólnie z marką Steyr organizowała firma Agroperfekt, która od dwóch lat z powodzeniem oferuje ciągniki tej marki.

Co nietypowe, pokazy odbyły się wieczorową porą - początek miał miejsce bowiem o godz. 18:30. Jak podkreśla Grzegorz Jankowski, prezes zarządu Agroperfekt: – Pokazy organizowane w późniejszych godzinach mają to do siebie, że wielu rolników może sobie tak rozplanować dzień, nawet w środku sezonu agrotechnicznego, aby móc przyjechać i obejrzeć maszyny w akcji. Nawet jeśli ktoś prowadzi gospodarstwo hodowlane czy mleczne, nie ma problemu aby późnym popołudniem podjechać na takie pokazy.

Do dyspozycji przybyłych na pokazy rolników było aż 11 ciągników marki Steyr, zagregatowanych z maszynami marek Pöttinger, McHale czy APV dzięki czemu można było zobaczyć cały cykl technologiczny zbioru zielonki - od skoszenia, przetrząsania, zgrabiania, aż po zbiór przyczepami zbierającymi, prasowanie i owijanie w folię.

Jeśli chodzi o markę Steyr, jednym z głównych bohaterów serii pokazów jest przedstawiciel nowej serii Absolut (200-260 KM) - czyli wieńczący tę linię traktorów model 6240 Absolut CVT, napędzany 6-cylindrowym, 6,7-litrowym silnikiem o mocy 261 KM (Stage V). W ciągniku tym (w czasie pokazu współpracował z McHale 991 LBER) do podstawowych atutów zaliczyć należy: przekładnię S-Control CVT czy rozwiązania istotnie zwiększające komfort pracy operatora (m.in. pneumatyczna amortyzacja kabiny).

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.