Aktualności

SIP rozpoczyna współpracę z firmą Kramp

Data publikacji:

Słoweńska firma SIP rozpoczęła współpracę z firmą Kramp. Jej celem jest poprawa dostępności i szybkości reakcji w zakresie dostaw części zamiennych. Producent chce zapewnić dostawę części zamiennych w ciągu 24 h od zamówienia.

    SIP rozpoczyna współpracę z firmą Kramp

Dzięki trzem magazynom Kramp firma SIP zapewni dostawy z dnia na dzień na strategiczne z jej punktu widzenia rynki zbytu w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Polsce. Poprzez te centra dostawy części zamiennych będą również realizowane w Irlandii, na Węgrzech, w Rumunii, Estonii, na Łotwie i Litwie. W przyszłości zaś SIP planuje ekspansję na inne rynki europejskie.
Współpraca z firmą Kramp ma przyczynić się do bardziej aktualnego planowania kanałów produkcji i zakupów, poprawy standardów etykietowania i pakowania poszczególnych części, przejrzystości i wyboru części zamiennych za pomocą połączonych platform cyfrowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.