[ATR] Aktualności SDF Group

SDF bez udziału w targach w tym roku

Data publikacji:

Koncern SDF zadeklarował rezygnację z udziału w tegorocznych targach rolniczych na terenie całej Europy, przede wszystkim takich jak EIMA oraz Agritechnica. Decyzja została podjęta po szczegółowej analizie sytuacji związanej z pandemią w Europie.

Pomimo działań prewencyjnych oraz podjętej kampanii szczepienia na całym świecie, scenariusz na najbliższe miesiące jest nadal niepewny. SDF stawia zatem na bezpieczeństwo swoich pracowników, dilerów i klientów, na czym koncentruje się od początku pandemii w 2020 r.

– Bezpieczeństwo było naszym priorytetem od samego początku pandemii i w odniesieniu do aktualnej sytuacji podjęliśmy trudną decyzję o rezygnacji z udziału w targach. Działamy w całkowicie nowej erze biznesu opartego na wykorzystaniu nowoczesnych technologii, które dają możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami, z jednoczesnym zachowaniem dystansu społecznego.

- deklaruje Massimiliano Tripodi, dyrektor wykonawczy ds. marketingu i komunikacji SDF.

Równocześnie oznacza to, iż SDF będzie kontynuował inwestycje w narzędzia cyfrowe i komunikację marketingową wykorzystywaną do prezentacji produktów i usług dla klientów branży rolniczej. Oczywiście koncern monitoruje rozwój pandemii w każdym z krajów, oczekując powrotu do bezpośrednich spotkań z klientami i dilerami.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.