Aktualności

Rozpoczęcie samodzielnej działalności Överum

Data publikacji:

Po sprzedaży przez CNH Industrial działalności związanej z pługami Överum monachijskiemu holdingowi inwestycyjnemu w kwietniu br., firma działa teraz niezależnie pod nową nazwą Overum Industries. Przedsiębiorstwo będzie nadal produkować i dostarczać pługi oraz części zamienne dla marki Överum, a także dla marki New Holland w ramach miękkiej transformacji.

    Rozpoczęcie samodzielnej działalności Överum

Zmiana właściciela została zakończona w kwietniu 2024 roku. Obecnie Overum Industries kończy proces usamodzielnienia – firma będzie nadal mieć siedzibę główną w Szwecji i utrzyma wszystkie operacje produkcyjne w swoim historycznym zakładzie.

Overum Industries i CNH są zobowiązane do zapewnienia łagodnej transformacji i ciągłego wsparcia dla wszystkich dilerów, którzy będą mogli zamawiać pługi New Holland, zapewniając ciągłość marki w okresie przejściowym. Później Overum Industries skupi się na produkcji pługów marki Överum i Agrolux

Części zamienne zarówno dla marki New Holland, jak i Overum będą nadal dostarczane dilerom zgodnie z istniejącymi umowami z CNH i Overum. Ponadto Overum Industries planuje przyspieszyć inwestycje w badania i rozwój, stale rozwijając swoje produkty w celu zwiększenia wydajności, trwałości i wydajności. Nowym dyrektorem generalnym firmy został mianowany Stefano Scalarandis, legitymujący się wieloletnim doświadczeniem jako dyrektor operacyjny średniej wielkości firmy produkcyjnej.

Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.