[ATR] Nowości

Rozdzielacz sekcyjny HD firmy Agroplast

Data publikacji:
 Rozdzielacz sekcyjny HD firmy Agroplast

Firma Agroplast produkuje części kompatybilne z większością opryskiwaczy dostępnych na rynku. Do jej oferty dołącza właśnie najbardziej wyczekiwany przez klientów produkt, czyli nowy rozdzielacz sekcyjny HD. Rozdzielacz o zwiększonej wytrzymałości wykorzystuje sprawdzone już rozwiązania, dostępne w topowych produktach linii Agroplast Proline, i jest efektem wieloletnich doświadczeń i testów.

Nowy rozdzielacz sekcyjny Agroplast-u wykonany jest ze wzmocnionego kopolimeru o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Jego uchwyt został zaprojektowany w taki sposób, aby rozstaw otworów pasował do większości opryskiwaczy obecnych na rynku. Sam montaż i demontaż nie powinny sprawiać problemów, gdyż odbywają się bez konieczności używania dodatkowych narzędzi.

Zwiększona powierzchnia filtracji i niezawodny sposób uszczelniania

W porównaniu do innych stosowanych obecnie rozwiązań, rozdzielacz sekcyjny HD wyróżnia się największą powierzchnią filtrującą. Sito filtra wykonane jest ze stali kwasoodpornej i w zależności od potrzeb oferowane jest w trzech gęstościach: MESH 50, MESH 80 oraz MESH 100. Kielich filtra wykonany jest z przezroczystego materiału, przez co pozwala na bieżącą kontrolę stanu zanieczyszczenia sita bez potrzeby czasochłonnego rozkręcania obudowy.
Kluczową cechą w pracy rozdzielacza jest również prawidłowy sposób uszczelnienia. W tej kwestii producent do wykonania głównych uszczelek i ringów zastosował Verdesil nowoczesny materiał na bazie silikonu. Jest on już dobrze sprawdzony np. w serii głowic Proline. Do zalet Verdesilu należy zaliczyć fakt, iż uszczelnienia z jego wykorzystaniem nie ulegają odkształceniom, co zapewnia wyższy poziom niezawodności działania i dłuższy okres eksploatacji.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.