[ATR] Aktualności

Przyszłość hodowli na Euro Tier

Data publikacji:
 Przyszłość hodowli na Euro Tier

Najbliższa edycja targów Euro Tier odbędzie się w dniach 15-18 listopada 2022 r. na terenach wystawowych w Hanowerze i będzie wspierana dodatkową ofertą cyfrową. Przewodnim hasłem wystawy jest „Transforming Animal Farming”. W centrum uwagi znajdzie się dobrostan zwierząt, zdrowie zwierząt, zrównoważony rozwój, emisje, genetyka, hodowla, żywienie, cyfryzacja, zarządzanie, przetwarzanie i sprzedaż bezpośrednia w gospodarstwie.

DLG zapowiada, iż wraz z krajowymi i międzynarodowymi partnerami zaprezentuje wysokiej klasy program techniczny z dużą liczbą imprez i konferencji na aktualne tematy z branży hodowli zwierząt. Nowym tematem w dziale żywienia są perspektywy dla alternatywnych źródeł białka. Nowością na EuroTier 2022 jest dedykowany obszar startupów „DLG-AgrifutureLab” dla nowo powstałych innowacyjnych firm.

Dodatkowa oferta cyfrowa

Oprócz obecności na targach w Hanowerze wystawcy i zwiedzający mają do dyspozycji dodatkową usługę cyfrową na platformie „DLG Connect”, interaktywnej platformie internetowej stworzonej przez DLG w ramach celu, jakim jest pogłębianie wiedzy w międzynarodowym sektorze rolniczym. Na platformie tej odbyło się już ponad 500 indywidualnych wirtualnych wydarzeń, w tym szczegółowe Spotlights DLG na temat kontroli emisji w hodowli zwierząt, jak również wirtualne wizyty na fermach trzody chlewnej i bydła mlecznego.

Wystawcy mogą wykorzystać platformę cyfrową do dostarczenia informacji o swoich produktach i innowacjach, aby zoptymalizować swoje przygotowania do targów. Platforma oferuje odwiedzającym możliwość nawiązania kontaktów z wystawcami w okresie poprzedzającym targi EuroTier, a tym samym skorzystania z najnowszych informacji specjalistycznych. Równolegle z targami EuroTier w Hanowerze odbędą się targi EnergyDecentral.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.