Przygotowanie gleby pod siew agregatem uprawowym Kverneland TLG

Data publikacji:
agregat uprawowy Kverneland

Oferta maszyn do uprawy przedsiewnej firmy Kverneland obejmuje bierny agregat uprawowy TLG, który zapewnia optymalne przygotowanie gleby pod siew - buraków cukrowych, kukurydzy czy warzyw.

Serię tworzą 3 modele o szerokości roboczej od 4 do 6 m, masie własnej od 1880 do 2590 kg i zapotrzebowaniu na moc od 110 do 150 KM. Każdy agregat TLG składa się z 4 stref roboczych, które są odpowiedzialne za równanie, kontrolę głębokości, uprawę oraz zagęszczanie gleby.

Pierwszym elementem jest zbudowana z 3 części włóka równająca z przodu. W tym przypadku dostępne są włóka prosta regulowana mechanicznie za pomocą sworznia lub opcjonalna włóka typu Clod Board, która umożliwia intensywne kruszenie zbrylonej ziemi, a jej regulacja odbywa się mechanicznie lub hydraulicznie z poziomu kabiny ciągnika. Kontrolę głębokości roboczej zapewnia wał rurowy o średnicy 400 mm, zamontowany, bezpośrednio za włóką równającą. Istnieje także możliwość instalacji wału pomiędzy dwoma sekcjami zębów, co daje lepsze zagęszczanie i wyrównanie przed tylną sekcją zębów, lecz zwiększa ryzyko blokowania, zwłaszcza wilgotną glebą.

 

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.