Aktualności

Pierwszy Fendt Ideal w Polsce

Data publikacji:

Pierwszy kombajn Ideal został właśnie sprzedany na polskim rynku, umowę sprzedaży podpisano 18 września, przy udziale autoryzowanego partnera handlowego Fendt, firmy K&H Agrotech z siedzibą w Okmianach na Dolnym Śląsku. Wybór klienta padł na kombajn Fendt Ideal 7 ParaLevel z hederem PowerFlow o szerokości roboczej 9,2 m.

Zobacz także: Sprawdzona hydraulika

Maszyna zakupiona została w ramach kampanii Fendt Przedsprzedaż 2021, dzięki której klient miał szansę skorzystać z 10 % rabatu na zakup kombajnu.

– Rozmowy na temat kombajnu Fendt Ideal toczyły się od sierpnia 2019 roku, kampania przedsprzedażowa pozwoliła jednak na podjęcie ostatecznej decyzji zakupowej. Klient nabył kombajn z systemem ParaLevel. Ze względu na górzyste ukształtowanie terenu swoich pól, wybierał najbardziej optymalny do swojej pracy heder o długości 9,2 m. Fendt Ideal będzie pracował tam ze zbiorem rzepaku i pszenicy – mówi Jacek Audycki, Retail Manager Fendt Polska.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.