Nowości

Opony Kabat z nowym bieżnikiem SGP-06

Data publikacji:

Firma Kabat Tyre, czołowy krajowy producent opon i dętek do ciągników i maszyn rolniczych, wprowadził do oferty nowy bieżnik SGP-06. Został on dedykowany do opony rolniczej diagonalnej na tylną oś do traktorów w rozmiarze 16.9-30.

    Opony Kabat z nowym bieżnikiem SGP-06

Podstawową cechą ogumienia sygnowanego znakiem Kabat jest bardzo dobra przyczepność opon do podłoża. Jest to możliwe ze względu na kształt klocków bieżnika, mocną ściankę i zastosowaną mieszankę do produkcji. A warto dodać, iż wzory bieżników znajdujących się w ofercie marki Kabat umożliwiają łatwe samooczyszczanie, co wpływa na bardzo dobre warunki jezdne. Przechodząc zaś konkretnie do modeli bieżnika SGP-06, to ma on 21 klocków, przez co jest przede wszystkim dedykowany klientom, dla których pierwszorzędnie ważny jest komfort jazdy na utwardzonych nawierzchniach, np. na asfalcie. 

Generalnie wzory bieżników w oponie 16.9-30 sprawdzają się w pracy ciągnika w warunkach polowych, zapewniając - zdaniem producentów - najwyższy komfort pracy. Ogumienie to cechuje również większa odporność na zużycie, co jest zasługą wytrzymałości czoła i boków opony.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.