Nowości

Opony Kabat Tyre do wózków widłowych

Data publikacji:

Firma Kabat Tyre z wielkopolskiego Budzynia wprowadziła do oferty nową oponę 6.00-9 New Power Pneumatic, która - podobnie jak pozostałe produkty marki Kabat - została zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce. Nowe ogumienie rozszerza ofertę opon do wózków widłowych o opony pneumatyczne.

Cóż można powiedzieć o oponach New Power Pneumatic? Według deklaracji producenta charakteryzują się wysoką wytrzymałością i niezawodnością, dzięki której bardzo dobrze nadaje się do pracy na nierównej nawierzchni, takiej jak płyty betonowe, asfalt, kostka brukowa. Oznacza to przy tym zapewnienie najwyższego komfortu jazdy i bezpieczeństwa operatora wózka widłowego. Warto bowiem przy tym zauważyć, iż opony do maszyn tego typu szczególnie mocno narażone są na uszkodzenia, takie jak pęknięcia czy przetarcia podczas pracy.

A skoro tak, to w oponach pneumatycznych oferowanych przez firmę Kabat Tyre zastosowano rozwiązania, które zapewniają dodatkową ochronę przed uszkodzeniami eksploatacyjnymi. Aby nie być gołosłownym wystarczy wymienić chociażby rant ochronny Rim Guard, który stanowi zabezpieczenie felgi przed przetarciami i uszczerbkami na powierzchni. Dodatkowo wzmocniona konstrukcja ścianki bocznej stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed uderzeniami bocznymi.

Poza tym nową oponę pneumatyczną marki Kabat cechuje szeroki profil bieżnika oraz masywne klocki, co stanowi dodatkową gwarancję dobrej przyczepności i stabilności podczas pracy w trudnych warunkach, charakterystycznych dla wózka widłowego.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.