[ATR] Aktualności Apollo Vredestein

Opony Apollo Tyres w świecie cyfrowym

Data publikacji:

Mająca swoją premierę w listopadzie br. najnowsza wersja niezwykle popularnej gry o tematyce rolniczej Farming Simulator - gra w nią ponad 25 milionów graczy na całym świecie - zyskała nowego partnera. Jest nim firma Apollo Tyres, a efektem współpracy jest pojawienie się w tej grze opon Vredestein.

Jest to część strategii firmy Apollo Tyres, która ma na celu zwiększenie świadomości w zakresie pełnej gamy produktów rolniczych marki Vredestein wśród milionów obecnych i aspirujących rolników oraz firm należących do dostawców. Producent ogumienia współpracował przy tym z firmą Giants Software (twórca gry), w celu zapewnienia najwyższej możliwej dokładności prezentowanych w ten sposób opon Vredestein - do ciągników, przyczep, ładowarek czy kombajnów.

Wiązało się to z udostępnianiem dużych objętości danych 2D i 3D. Warto przy tym zauważyć, iż opony rolnicze Vredestein zostały zaprojektowane w oparciu o model Traxion, cechujący się zakrzywionymi, nierównoległymi klockami bieżnika, które ułatwiają samoczyszczenie i zapewniają maksymalną ochronę gleby, a jednocześnie optymalizują komfort jazdy i trwałość opon.

– Współpraca z Giants Software jest doskonałym sposobem na kontakt z globalną społecznością graczy online, w tym z wieloma młodszymi, którzy mogą nie być świadomi istnienia  marki Vredestein. Symulacja staje się coraz ważniejsza dla firmy Apollo Tyres, pomagając nam w projektowaniu i testowaniu nowych produktów Vredestein oraz w szybszym wprowadzeniu ich na rynek. Dobrze jest wiedzieć, że dzięki grze Farming Simulator 22 możemy teraz odkrywać nowe środowiska cyfrowe, pomagając milionom rolników i przedsiębiorcom rolnym zoptymalizować ich wydajność w najbardziej efektywny i przyjemny sposób

– zauważył Robbert Holtkamp z działu komunikacji marketingowej OHT Europe. 
 

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.