[ATR] Aktualności Kverneland

Nowy większościowy udziałowiec w firmie ROC

Data publikacji:

PWC - Servizio del 07.10.2021

Kverneland Group ogłosiła, że podpisała umowę nabycia 80% udziałów w firmie ROC, renomowanym włoskim producentem zgrabiarek taśmowych.

Shingo Hanada (prezes Kverneland Group) potwierdza, że firma ROC jeszcze bardziej wzmacnia Kverneland - i strategiczne zaangażowanie Grupy Kubota w maszyny do zbioru traw, dodając linię produktów - zgrabiarek taśmowych i osiągając synergię między firmami.

– Widzimy wielkie możliwości i synergię w staniu się częścią Kverneland i Kubota Group. Bycie częścią tej grupy o silnej pozycji na świecie oferuje nam mocne strony w wielu dziedzinach, takich jak rozwój produktów, produkcja i nie mniej ważna dalsza cyfryzacja systemów i rozwiązań rolniczych

– komentują Denis i Raffaele Ubaldi, współwłaściciele firmy ROC.

Ponadto, bracia Ubaldi są przekonani, że ta umowa jeszcze bardziej wzmocni ROC i jego zdolność do rozwoju oraz dostarczania atrakcyjnych produktów, rozwiązań i wsparcia dla swoich partnerów dystrybucyjnych i klientów. Co ważne, będą oni nadal wykonywać dotychczasowe funkcje w przedsiębiorstwie.

Firma ROC jest światowym pionierem w rozwoju i produkcji zgrabiarek taśmowych. Produkty te dostarczane są do klientów w ok. 40 krajach na całym świecie.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.