[ATR] Nowości Müller-Elektronik

Nowy terminal Smart 570 firmy Müller-Elektronik

Data publikacji:

Niemiecki producent rozwiązań elektronicznych dla maszyn rolniczych, firma Müller-Elektronik ogłosiła właśnie rozpoczęcie seryjnej produkcji nowego terminala zgodnego z Isobus. Smart 570 to kompaktowe urządzenie klasy podstawowej, które może współpracować z wszystkimi maszynami obsługującymi szynę Isobus, niezależnie od ich producenta. Dzięki wyjątkowo prostej obsłudze jest przyjazne każdemu użytkownikowi.

Jednostka obsługowo-wyświetlająca prezentowanego terminala jest zgodna z normą Isobus ISO 11783. Ten niewielki, uniwersalny terminal wyróżnia również ergonomia obsługi, niska masa własna oraz łatwy sposób montażu w kabinie. Smart 570 posiada pojemnościowy wyświetlacz o przekątnej 5,7”, który zapewnia optymalny odczyt nawet w jasnym świetle dziennym. Terminal obsługiwany jest za pomocą ekranu dotykowego, klawiatury membranowej lub obrotowego regulatora. Na wyświetlaczu można wyświetlić ekrany robocze z maksymalnie 12 klawiszami programowalnymi.

Müller-Elektronik oferuje także opcje spersonalizowanego oznakowania ekranu startowego oraz naklejek. Nowy terminal Müller-Elektronik posiada deklarowaną klasę ochrony IP67, jest więc odporny na zapylenie oraz krótkotrwałe zanurzenia w wodzie. Może być użytkowany w zakresie temperatur od -20 do +65OC, nawet poza kabiną. Idealnie sprawdzi się podczas prac w sadach, winnicach, a także na placach budowlanych.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.