Nowości

Nowy ekopielnik firmy Krukowiak

Data publikacji:

W ofercie Krukowiaka pojawił się ekopielnik, czyli maszyna, której główną funkcją jest tworzenie ekologicznej technologii uprawy roślin. Ekopielnik przeznaczony został do upraw rzędowych np. kukurydzy lub buraków i może być skonfigurowany według indywidualnych potrzeb rolnika.

Dostępny jest w różnych szerokościach roboczych - w ofercie firmy są 3 modele, których rama ma szerokość 4,9; 6,9 lub 9,4 m. Rozstaw rzędów wynosi 45 lub 75 cm i w zależności od wybranego rozstawu dostępne jest 9/6; 12/8 lub 18/12 rzędów. Masa własna maszyn wynika z wybranej konfiguracji i mieści się w przedziale od 1300 do 2420 kg.

Ekopielnik sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych gospodarstwach. Maszyna ta posiada regulację szerokości roboczej sekcji oraz może być wyposażona w najnowsze systemy automatycznego prowadzenia, takie jak np. kamera 3D. Rozwiązanie to zapewnia wysoki komfort, pozwala zautomatyzować pracę i odciążyć operatora maszyny. Na uwagę zasługuje również bogate wyposażenie dodatkowe, które pozwala na indywidualne skonfigurowanie maszyny pod potrzeby konkretnych gospodarstw.

Dostępne w tym zakresie są: kamera 3D do automatycznego prowadzenia, hydrauliczne unoszenie sekcji (Isobus), zbiornik czołowy o pojemności 1100 l mocowany na TUZ, opryskiwacz 400 l na pielniku, własny układ hydrauliczny, zagarniacze palcowe (zgrzebła), gwiazdy pielące oraz deflektory ochraniające rośliny.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.