[ATR] Nowości BKTopony rolnicze

Nowe rozmiary opon BKT

Data publikacji:
ulica

Firma BKT rozszerza opracowaną w 2017 r. serię opon Agrimax V-Flecto o 4 nowe rozmiary: VF 710/70R42, VF 750/70R44, VF 710/75R38 oraz VF 710/55R38 - wszystkie wyposażone w technologię VF.

Nowoczesnemu rolnictwu stawiane są coraz większe wyzwania: lepsza i zrównoważona praca, oszczędność czasu i zasobów, optymalizacja. Opony mają duży wpływ na wydajność i efektywność pracy maszyn. Z tego powodu firma BKT zaprojektowała serię Agrimax V-Flecto, która spełnia wszystkie te wymagania, poprawiając osiągi ciągników o dużej mocy w każdych warunkach terenowych.

Szereg zalet

Opony Agrimax V-Flecto umożliwiają maksymalizację obciążenia bez zmiany ciśnienia w oponach, niezależnie od prędkości, przenosząc o 40% większe obciążenie niż standardowa opona tego samego rozmiaru i z tą samą zalecaną felgą. Jednocześnie zmniejsza się zagęszczenie gleby dzięki większej powierzchni śladu i 10% szerszemu bieżnikowi.

Szczególną zaletą opony Agrimax V-Flecto jest jej trwałość, która według producenta jest o 10% dłuższa niż konkurencyjnych opon. Solidna konstrukcja i specjalna wzmocniona stopka pozwalają w pełni wykorzystać możliwości ciągnika zarówno na polu, jak i na drodze, gdzie może osiągać duże prędkości transportowe.

Ponadto to pierwsza opona BKT, w której zastosowano technologię NRO (Narrow Rim Option), zgodną ze standardami Europejskiej Organizacji ds. Technologii Opon i Felg (ETRTO). Funkcja ta pozwala korzystać z opon bez konieczności zmiany felg, a zatem obniża koszty inwestycyjne. Dzięki tym wszystkim cechom połączonym w jednym rozwiązaniu Agrimax V-Flecto szybko stał się jednym z produktów BKT odnoszących największe sukcesy. Seria ta wkrótce będzie dostępna w sumie w 22 różnych rozmiarach.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.