[ATR] Aktualności DLGDLG AgroFood

Nowe rozdanie w DLG AgroFood

Data publikacji:

Z końcem roku 2021 dojdzie do zmian na szczycie DLG AgroFood, organizatora targów Opolagra, Ferma i Potato Days Poland. Dotychczasowy prezes zarządu Ludwik Apolinarski z dniem 31 grudnia przejdzie bowiem na emeryturę.

Ludwik Apolinarski związany jest z branżą rolniczą od 40 lat, pracując dla takich firm jak BASF, John Deere czy DLG.

– Przez te wszystkie lata spędzone w branży miałem możliwość poznania wielu niezwykle interesujących ludzi, bez reszty oddanych swojej pasji, jaką jest rolnictwo. Teraz swoją wiedzą i doświadczeniem postaram się wesprzeć młodszych kolegów

– podsumowuje prezes DLG AgroFood. Ludwik Apolinarski pozostanie jednak w strukturze DLG jako senior consultant.

Na stanowisku prezesa zarządu zastąpi go Mariusz Jabłoński, związany z DLG AgroFood od 2013 r. Dotychczas pełnił funkcję kierownika projektu Ferma. – W branży „agro” czeka nas wiele wyzwań w związku z Zielonym Ładem, co będzie miało bezpośrednie przełożenie na imprezy targowe z nią związane. Mam nadzieję, że im sprostam – mówi Jabłoński. Nowe stanowisko obejmie z dniem 1 stycznia 2022 r.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.