[ATR] Nowości Farmtrac

Nowe modele Farmtrac z serii Europeline

Data publikacji:
Nowe modele z serii Farmtrac Europeline

Marka Farmtrac rozszerza swoją ofertę asortymentową. Producent z Mrągowa wprowadził zatem nowości m.in. w grupie produktowej Europeline, w której znajdują się modele od 50 do 122 KM.

Pierwsza z nich to najmniejszy w tej rodzinie model 555DTcV, bazujący na komponentach użytych w modelu 6050DTcV, czyli silnik Farmtrac-Ford o mocy 49,6 KM, napęd i osie Carraro. Co odróżnia ten model od podobnego z serii Nets to wygląd - całkowicie inna maska, pasująca do pozostałych ciągników Europeline, ale też bardzo przestronna kabina w standardzie.

Wśród nowości warto jeszcze zwrócić uwagę na model 6100DTn o mocy 95 KM, dostępny w 3 wersjach skrzyń biegów: 12x12, 24x24 oraz PWR (24x12 przełożeń i z półautomatycznym sprzęgłem). Wszystkie te wersje bazują na silnikach Perkins oraz napędach Carraro. Najmocniejszym przedstawicielem marki Farmtrac na rynku staje się zaś model 9130DTn, wyposażony w silnik Perkins o mocy 123KM oraz przekładnię i oś Carraro. Nowy ciągnik dostępny jest w wersji z liczbą przełożeń 24x24 lub PWR 24x12 i półautomatycznym sprzęgłem. Oba te modele wyposażone są w silniki zgodne z normą Stage V oraz całkowicie nowe maski. Są produkowane od początku 2022 r. wraz z pozostałymi modelami tej serii wyposażonymi w nowe silniki i również nowy wygląd maski silnika. Wszystkie dostępne są w najbogatszej wersji wyposażenia King.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.