[ATR] Aktualności

Nowa sieć sprzedaży Sulky i Sky Agriculture w Polsce

Data publikacji:

Działająca od 85 lat i specjalizująca się w technice siewu i nawożenia francuska firma Sulky-Burel przeorganizowała swoją działalność w Polsce. Firma organizuje na nowo sieć sprzedaży produktów spod znaku Sulky i Sky Agriculture, za co odpowiada Stefan Kochowski, przedstawiciel firmy Sulky-Burel na rynku polskim.

Naszym celem jest stworzenie dla obu tych marek sieci sprzedaży - każda z nich licząca 15 dilerów - wszystko po to, aby być blisko klientów. Jesteśmy już dość mocno zawansowani w tych działaniach, bo dotychczas pozyskaliśmy po 9 partnerów handlowych. Stawiamy na wysoką jakość obsługi - uruchomiliśmy stronę internetową, za pośrednictwem której dilerzy mogą zamówić części online i od razu sprawdzić ceny czy dostępność części.

Zresztą z zaopatrzeniem w części nie ma żadnego problemu - terminy na realizację zamówień są krótkie, a dodatkowo część z naszych dilerów ma odpowiedni zapas w swoich magazynach

– przekonuje Stefan Kochowski, przedstawiciel rodzinnej firmy Sulky-Burel.

Jednym z priorytetów francuskiego producenta jest szybka realizacja zamówień - w planach jest m.in. budowa buforowego stoku maszyn ułatwiającego obsługę rynku polskiego.

Rok bez imprez targowych Sulky-Burel wykorzystuje na wzmocnienie zespołu doradców, a także działalność szkoleniową i edukacyjną prowadzoną wśród rolników. – Wykorzystujemy do tego specjalnie dedykowany kanał w serwisie YouTube - Farming Together, pokazujący m.in. doświadczenia klientów. Organizujemy kameralne prezentacje firmy, podczas których rozmawiamy o rolnictwie przyszłości, agro-ekologii czy takich aspektach technicznych jak siew uproszczony. Rolnicy zainteresowani naszymi rozwiązaniami już niebawem będą mogli brać udział w szkoleniach, w których połączymy teorię z praktyką. Cieszy mnie fakt, że pierwsze miesiące naszej działalności przynoszą już konkretne efekty i całkiem sporą ilość zamówień – mówi Stefan Kochowski.

Nie tylko rozsiewacze

Marka Sulky zyskała uznanie cenionymi zestawami uprawowo-siewnymi i rozsiewaczami nawozu (zaczepianymi i zawieszanymi). W tej drugiej grupie, potwierdzającej przynależność do ścisłej czołówki producentów maszyn do nawożenia mineralnego, znajduje się m.in. nowoczesny rozsiewacz X50+ Econov, oferujący pojemność do 4 tys. l i szerokość roboczą do aż 50 m.

Wersja ta, z wyłączaniem „sekcji” i innymi dodatkowymi funkcjami, zapewnia dokładność nieosiągalną dotąd w odśrodkowej technice nawożenia. Modele Econov gwarantują idealne dopasowanie szerokości roboczej na klinach i na końcach pola, dzięki progresywnemu odłączaniu „sekcji” od prawej do lewej strony lub odwrotnie, a także z obu stron naraz (na końcach pola), poprzez sterowanie wysypami nawozu (punktem wysypu na tarcze) i wielkością ich otwarcia.

W ten sposób w fazie zmniejszania szerokości roboczej automatycznie zmniejszana jest również dawka nawozu, co zapewnia dokładność porównywalną z precyzją opryskiwaczy z automatycznym wyłączaniem poszczególnych sekcji na belce. System Econov jest wyjątkowo dokładny, gdyż umożliwia podział szerokości roboczej aż na 12 „sekcji” - stref rozrzutu.

Odnotowująca blisko 50 mln euro obrotów rocznie firma Sulky-Burel na rynku polskim wiele obiecuje sobie po sprzedaży maszyn Sky Agriculture, głównie siewników Easy Drill i Maxi Drill. Tegoroczną nowością spod tego znaku jest dedykowana do płytkiej uprawy gleby kompaktowa brona talerzowa Methys o szerokości roboczej 6 i 8 m.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.