[ATR] Nowości

Najnowocześniejszy konfigurator maszyn Dewulf

Data publikacji:

Firma Dewulf, ceniony producent maszyn do uprawy ziemniaków i roślin okopowych zaprezentowała właśnie swój nowy konfigurator sprzętu w wersji online.

Wirtualne stoisko targowe Dewulf Xpo pozwoliło odwiedzającym wypróbować nowy konfigurator maszyn Dewulf w wersji online. Możliwe było pełne skonfigurowanie sześciu przykładowych maszyn, przy czym szczególne zainteresowanie gości wzbudził 4-rzędowy kombajn samojezdny.

Konfigurator Dewulf to doskonałe narzędzie dla pozyskiwania informacji o zakresie produktów firmy. W intuicyjny sposób pozwala nawigować pomiędzy różnymi opcjami, tak aby każdy klient mógł dokonać właściwej analizy różnych danych technicznych i wybrać produkt spełniający jego wymagania.

Dodatkowo podczas procesu konfiguracji, wybrana maszyna jest wizualizowana w czasie rzeczywistym i użytkownik widzi jak będzie wyglądał zamawiany produkt. Każda wykonana konfiguracja może być również przechowywana z unikalnym kodem Dewulf, co ułatwia pracę lokalnego dilera i przyspiesza proces realizacji zamówienia.

Przy projektowaniu i wykonaniu nowego konfiguratora online, firma Dewulf wykorzystała doświadczenia zebrane podczas użytkowania wewnętrznej wersji oprogramowania, która dotąd dostępna była dla dilerów firmy. Ta cenna wiedza stanowiła podstawę do zbudowania zupełnie nowego konfiguratora, który jest teraz jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika.

Na początku poprzez sieć można konfigurować wszystkie kombajny Dewulf, w kolejnej fazie oprogramowanie umożliwi również konfigurację maszyn do uprawy gleby, sadzarek i maszyn do przechowywania. 

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.