[ATR] Nowości SIPzgrabiarki

Możliwość manewrowania na każdym terenie maszynami SIP

Data publikacji:
Możliwość manewrowania na każdym terenie maszynami SIP

Czterowirnikowa zgrabiarka Star 1250|50 T firmy SIP ma regulowaną szerokość roboczą w zakresie od 9,9 m do 12,5 m. Konstrukcja ramy o długości 9,5 m obejmuje duże koła 620/40 R22.5 umieszczone bliżej ciągnika, aby umożliwić ciasne skręty i mniejszy nacisk na bardziej miękkim podłożu. 

Specjalne mocowanie wirników za pomocą przegubów krzyżowych umożliwia ruch wirnika z góry na dół o ±300 cm - niezależnie od podwozia. Sprężyste zęby pozostają równoległe do podłoża, dzięki czemu przy każdej prędkości jazdy uzyskuje się czyste pokosy także na nierównym terenie.

Płynnie regulowana szyna o średnicy 42 centymetrów umożliwia optymalne zgrabianie i równomiernie ukształtowane pokosy, zgodnie z założeniami firmy SIP. Przedni wirnik w Star 1250|50 T wyposażony jest w 12 zębów, a tylny w 13. Dźwigary zębów można wymieniać pojedynczo i montować w rotorze za pomocą trzech śrub. Wysokość roboczą wirników i zębów można regulować hydraulicznie, oddzielnie z przodu i z tyłu.

Dla lepszego dostosowania do terenu, wszystkie tylne wirniki są wyposażone w tandemowe podwozie SIP przed wirnikiem i specjalne koła skrętne umieszczone za nim. Jako opcja dostępne jest potrójne podwozie tandemowe. W tym przypadku wszystkie 6 kół jest umieszczonych blisko sworzni zawieszenia, aby zapewnić maksymalną stabilność przy wyższych prędkościach i na nierównym terenie. Szerokość zgrabionego wału pokosu można regulować w zakresie od 1,3 do 2,2 m.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.