[ATR] Technika Miary i Wagi

Miary i Wagi ważą od 65 lat

Data publikacji:

Produkcja sięgająca 300 wag samochodowych rocznie, setki różnych produktów w ofercie, eksport do ponad 20 krajów na dwóch kontynentach. Te liczby podsumowują działalność firmy Miary i Wagi, największego polskiego producenta wag samochodowych i czołowego dystrybutora wag przemysłowych, która w tym roku obchodzi swoje 65-lecie.

Spółka z lokalnej firmy stała się krajowym liderem i największym producentem wag samochodowych w Polsce. Firma Miary i Wagi szeroko rozwija również eksport produktów, które trafiają do ponad 20 państw w Europie, a można je znaleźć też w Afryce. Założona w 1956 r. firma działa obecnie pod nazwą MIW Group, a jej siedziba mieści się na terenie strefy ekonomicznej w Skarbimierzu-Osiedle (Małopolska).

W skład grupy wchodzą marki: Miary i Wagi, Agro-Lab, Lab-Scale. Podstawowa działalność wagarska rozwijana jest pod marką Miary i Wagi. Akredytowane Laboratorium wzorcujące Lab-Scale zajmuje się wzorcowaniem wag elektronicznych oraz wzorców masy i odważników. Najmłodszym dzieckiem jest Agro-Lab będący liderem rynku rozwiązań dla rolnictwa (oferuje analizatory NIR, sondy poboru prób).

– Chcemy iść z duchem czasu, ale nie zamierzamy robić w firmie rewolucji. Nadal najważniejsze są dla nas wartości takie jak otwartość, zaufanie, szacunek dla ludzi, dbałość o środowisko, w którym żyjemy, mieszkamy i pracujemy

– mówi Tomasz Kogut, wnuk założyciela firmy i jeden z komplementariuszy MIW Group.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.