Technika

Kompletna oferta firmy Hydrotor

Data publikacji:

Pewna praca maszyn i urządzeń to nie tylko efekt przemyślanej konstrukcji ale również części jakie zastosowano w ich budowie. Firma Hydrotor od 75 lat specjalizuje się w produkcji podzespołów i części zamiennych stosowanych w układach hydrauliki siłowej. Spółka z Tucholi znana jest również z rozwiązań z zakresu kompletnych układów hydrauliki siłowej.

W programie produkcyjnym znajdują się podstawowe komponenty z zakresu hydrauliki jak: pompy hydrauliczne, cylindry (siłowniki), zawory, rozdzielacze czy zasilacze hydrauliczne. Urządzenia te dostarczane są do producentów różnego rodzaju maszyn przemysłowych, rolniczych czy komunalnych.

Cechą charakterystyczną są: wysoka jakość oraz kompetentne doradztwo techniczne, które sprawiają, że finalne maszyny działają długo i są niezawodne. Wysoką jakość potwierdza także wdrożony już ćwierć wieku temu system zarządzania jakością ISO 9001, potwierdzony certyfikatem TÜV i odnawiany cyklicznie - ostatni raz w 2021 r.

Nowe lub regenerowane

Obok dostaw na rynek pierwotny Hydrotor jest uznanym producentem części zamiennych do już istniejących maszyn. Warto przy tym dodać, iż nierzadko w ofercie części zamiennych znajdują się pozycje do maszyn, których wiek przekracza 20-30 lat.

W przypadku maszyn starszych lub nietypowych Hydrotor oferuje objęte gwarancją usługi regeneracji. Wiedza merytoryczna oraz doświadczenie pozwala na „przywrócenie życia” rzadkim lub nietypowym częściom. W szczególnie trudnych przypadkach Dział Technologiczny pomaga dobrać zamienniki części lub przebudować układ hydrauliczny dostosowany do aktualnych standardów.

Precyzyjna obróbka detali

Ważne miejsce w parku maszynowym firmy Hydrotor mają światowej klasy portalowe obrabiarki przeznaczone do wysoko precyzyjnej obróbki elementów wielkogabarytowych, pozwalające uzyskiwać dokładność pracy w zakresie kilku mikrometrów.

W efekcie masa obrabianych elementów może wynosić nawet 15 t, a maksymalne wymiary 5000x2500x1800 mm. Zadania te realizowane są przez Centrum Precyzyjnej Obróbki Elementów Wielkogabarytowych, na nowoczesnych maszynach Mikromat i sprawdzane na sprzęcie pomiarowym Zeiss.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.