[ATR] Technika POLnetsilosy

Kompleksowe bazy magazynowe w firmie Polnet

Data publikacji:

Rodzinna firma Polnet, działająca na rynku od 1989 r., to jeden z czołowych na naszym rynku producentów baz magazynowo-suszarniczych. Producent z Wielkopolski projektuje i buduje obiekty w sposób kompleksowy. Polnet oferuje całościowe rozwiązania - począwszy od analizy potrzeb klienta, poprzez propozycję rozwiązań technologicznych, projekt, produkcję i montaż urządzeń, aż po uruchomienie obiektu i oddanie go do eksploatacji; zapewnia również serwis posprzedażowy.

Polnet swoją ofertę kieruje zarówno do indywidualnych odbiorców, jak i do zakładów przemysłowych. Firma z siedzibą w Tarnowie Podgórnym ma doświadczenie w projektowaniu obiektów do przechowywania i transportu zbóż, jak i wszelkiego rodzaju pasz oraz peletu drzewnego.

Silosy i urządzenia ze znakiem Polnet (produkowane w Zalesiu Wielkim koło Krotoszyna w Wielkopolsce) pracują w zakładach zbożowych, skupach, browarach, słodowniach, mieszalniach pasz czy fermach trzody i drobiu.

Według standardu ISO

Firma Polnet stale udoskonala oferowane produkty i systematycznie wprowadza na rynek polski najnowsze, stosowane na rynkach światowych rozwiązania technologiczne. Zakład wyposażony jest w maszyny i urządzenia do obróbki blach spełniające najwyższe światowe normy techniczne, produkcyjne i jakościowe.

Spółka prowadzi również własną działalność badawczo-rozwojową, co też skutkuje szeregiem ulepszeń i modernizacji. Powodem do dumy producenta jest unikalny, w pełni zintegrowany system projektowania i produkcji. Nowoczesna technologia i linie produkcyjne pozwalają spełniać najbardziej wymagające oczekiwania klientów.

Warto przy tym zwrócić uwagę, iż produkty firmy Polnet każdorazowo przed wprowadzeniem na rynek podlegają ścisłej weryfikacji i kontroli jakości. Skuteczne funkcjonowanie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością w Polnecie potwierdza certyfikat ISO 9001:2015.

Wyroby tej firmy spełniają normę EN 1090, która określa kryteria produkcji konstrukcji stalowych i aluminiowych, a także wymagania Eurocodu 3 - normy UE dotyczącej bezpieczeństwa konstrukcyjnego wyrobów stalowych. Spółka posiada też doświadczenie w realizowaniu projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Eksport, eksport

Efekt? Systematyczny wzrost przychodów firmy, który tylko w pierwszym półroczu br. wyniósł 52 mln zł. Eksport stanowi ok. 50% przychodów Polnetu - działalność na rynkach zewnętrznych ułatwiają dwie filie zagraniczne, zlokalizowane w Austrii i Belgii.

Obecnie Polnet eksportuje swoje produkty głównie do krajów UE, a poza tym także do RPA, Argentyny, Meksyku, Kanady, Arabii Saudyjskiej, Kolumbii, Ukrainy, Rosji oraz Białorusi.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.