Aktualności

Joskin - wirtualny salon z maszynami

Data publikacji:

Firma Joskin uruchomiła dziś zupełnie nowy wirtualny salon o powierzchni ponad 14 000 m². Nie wychodząc z domu, bez narażania zdrowia, zwiedzający mogą spacerować po salach wystawowych firm Joskin i DistriTech, i szczegółowo analizować maszyny, tak jakby tam byli! Wszystko to w ramach wirtualnych dni otwartych firmy Joskin.

    wirtualny salon maszyn joskin

To już 20. edycja imprezy pod nazwą Pro Days Joskin. Jednak ze względu na pandemię pierwsza, która w całości przeniosła się do sieci. Aby wirtualnie odwiedzić firmę Joskin wystarczy odwiedzić firmową stronę internetową.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.