Nowości

Hardi Alpha po modyfikacji

Data publikacji:

Firma Hardi poddała modyfikacji swoją serię samojezdnych opryskiwaczy Alpha, zapewniając większy poziom ergonomii, poprawę widoczności oraz optymalizację wydajności działania. Uzyskanie optymalnego rozkładu masy pomiędzy przodem a tyłem pojazdu, w połączeniu z niską masą własną pozwala na bezproblemową pracę opryskiwaczy nawet w przypadku dużej wilgotności podłoża.

    Nowe design i kabina operatora  Kolejne zmiany objęły kabinę operatora kat. 4 dostępną już w wersji standardowej, która zapewnia doskonały wgląd na pełny obszar pola widzenia. System zarządzania maszyną zainstalowany w kabinie jest teraz zintegrowany jako aplikacja Isobus na wyświetlaczu HC. Zmieniony został również design opryskiwaczy. W obecnej wersji obejmuje on nową maskę, system oświetlenia wykorzystujący technologię LED, a także szare felgi. Bezpieczne użytkowanie sprzętu zapewnia pełna osłona układu płynów oraz obsługiwany hydraulicznie TurboFiller, chroniony przez obudowę i zintegrowany z gabarytami maszyny.

Opryskiwacze serii Alpha Evo III są dostępne ze zbiornikami o pojemności 4200 i 5100 l oraz belkami polowymi o szerokości roboczej od 24 do 39 m, przy czym istnieje możliwość ustawienia różnej szerokości dla przedniej i tylnej osi. Hydrauliczna regulacja rozstawu kół wykorzystuje mechanizm działania oparty na cylindrach z wbudowanymi czujnikami liniowymi do wykrywania położenia, co zapewnia dokładną szerokość toru. Do tego opryskiwacze wyposażone są w zawieszenie pneumatyczne typu FloatRide, które jest skonstruowane w ten sposób, że odległość między osią a łącznikiem do ramy została zwiększona (440 mm) dla uzyskania poprawy komfortu i wydajności działania.

Nowe design i kabina operatora

Kolejne zmiany objęły kabinę operatora kat. 4 dostępną już w wersji standardowej, która zapewnia doskonały wgląd na pełny obszar pola widzenia. System zarządzania maszyną zainstalowany w kabinie jest teraz zintegrowany jako aplikacja Isobus na wyświetlaczu HC. Zmieniony został również design opryskiwaczy. W obecnej wersji obejmuje on nową maskę, system oświetlenia wykorzystujący technologię LED, a także szare felgi. Bezpieczne użytkowanie sprzętu zapewnia pełna osłona układu płynów oraz obsługiwany hydraulicznie TurboFiller, chroniony przez obudowę i zintegrowany z gabarytami maszyny.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.