[ATR] Nowości Fuchs Oil

Fuchs Oil Corporation naciska na oszczędności

Data publikacji:

Firma Fuchs Oil Corporation wprowadziła na rynek nowy produkt - Agrifarm MOT LA SAE 10W-30. Ten olej silnikowy przeznaczony do maszyn rolniczych, dzięki swej niskiej lepkości pomaga ograniczyć zużycie paliwa i emisję CO2 w porównaniu ze standardowymi olejami SAE 10W-40 czy SAE 15W-40 znajdującymi zastosowanie w rolnictwie.

Nowy produkt firmy Fuchs Oil Corporation można zastosować wyłącznie do silników, które dopuszczają klasę SAE 10W-30. Co ważne, pozwala on na stosowanie maksymalnych okresów pomiędzy wymianami. Producent podkreśla też specjalną recepturę Agrifarm MOT LA SAE 10W-30, która ma pozytywny wpływ na żywotność maszyny i jej podatność na możliwe awarie. Oznacza to, że olej - spełniający najwyższą normę API - chroni systemy oczyszczania spalin (DPF, DOC, SCR), zabezpiecza przed zużyciem tuleje cylindrowe oraz turbosprężarki, jest odporny na utlenianie, a także skutecznie chroni przed korozją.

John Deere docenia

Firma Fuchs Petrolub, globalny producent i dostawca środków smarnych, zdobył uznanie w programie Achieving Excellence marki John Deere. Oznacza to, że Fuchs zyskał status dostawcy - partnera (Partner-level Supplier) za 2019 r., co jest najwyższą możliwą oceną w Deere & Company. Poza tym został dostawcą części roku (Parts Supplier of the Year).

Firma dostarcza środki smarne, płyny chłodnicze oraz smary do zakładów produkcyjnych John Deere na całym świecie. Dostawcy biorący udział w programie Achieving Excellence są oceniani rocznie wg kilku kluczowych kategorii, takich jak jakość, zarządzanie kosztami, dostawy, wsparcie techniczne i reaktywność. 

– Jesteśmy zaszczyceni przyznaniem tych nagród przez naszego wieloletniego klienta, jakim jest John Deere. Są one nie tylko dowodem doskonałej jakości naszych produktów, ale również uznaniem dla naszego globalnego zespołu, który przyczynił się do tego sukcesu dzięki ogromnemu zaangażowaniu

– skomentował Stefan Fuchs, prezes zarządu Fuchs Petrolub..

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.