[ATR] Aktualności

Eksport, eksport w firmie Michał

Data publikacji:

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Michał z siedzibą w Wysokiem Mazowieckiem na Podlasiu konsekwentnie stawia na rozwój działalności na rynkach zewnętrznych.

Już teraz eksport jest kluczowym elementem w strukturze przychodów firmy. ZPUH Michał z roku na rok odnotowuje ciągły wzrost wartości zrealizowanych inwestycji zagranicznych. Firma wkłada dużo wysiłku, by ciągle szukać nowych rozwiązań technicznych, doskonalić obecne produkty i wprowadzać nowe.

Kontrahenci zagraniczni oczekują od wykonawcy wysokiej jakości, kompleksowej oferty wraz z szybkim i sprawnym transportem oraz dobrej opieki posprzedażowej. Dlatego też ważnym aspektem staje się bogata oferta produktowa producenta. A obecnie silosy Michał eksportowane są do: Austrii, Australii, Białorusi, Czech, Chorwacji, Estonii, Finlandii, Francji, Holandii, Irlandii, Kazachstanu, Litwy, Łotwy, Niemiec, Rosji, Rumunii, Słowenii, Ukrainy, Węgier i Wielkiej Brytanii.

Pewnym zagrożeniem na przyszłość jest to, że sytuacja na rynku jest dość dynamiczna, stąd też trudno jest przewidzieć jak będzie kształtował się popyt w 2022 r. Stale rosnące koszty produkcji, transportu, wysoki kurs euro oraz utrzymująca się wysoko cena stali nie wpływają optymistycznie na prognozy producenta.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.