[ATR] Aktualności BKTopony rolnicze

Dwie ważne nagrody dla BKT

Data publikacji:
CII Water Management Excellence oraz Highest Export Award - Tire Sector

Firma Balkrishna Industries Ltd. (BKT) otrzymała dwie ważne indyjskie nagrody: CII Water Management Excellence oraz Highest Export Award - Tire Sector. Świadczy to o rozwoju firmy w dziedzinie biznesu i zrównoważonego rozwoju.

Pierwsze z wyróżnień zostało przyznane za efektywne zarządzanie wodą. Ceremonia wręczenia nagród CII Water Management Excellence odbyła się w dniach 6-7 grudnia w Bhuj, gdzie BKT ma swój największy i najbardziej zaawansowany zakład produkcyjny. Tutaj wszystkie operacje, od surowców po logistykę, zostały zoptymalizowane pod kątem efektywnej i zrównoważonej pracy, z uwzględnieniem zużycia wody. Jest to m.in. zasługa systemów zbierania wody deszczowej, które ograniczają pobór wód gruntowych. Metody te, wraz z innowacyjnymi procesami, pomagają zachować ten cenny zasób.

Strategia działania firmy BKT została nagrodzona wyróżnieniem „Highest Export Award - Tire Sector”, przyznanym przez All India Rubber Industries Association (AIRIA). Nagroda ta jest wyrazem uznania dla indyjskiej firmy, która wyróżniła się wynikami eksportowymi. Wszakże marka BKT obecna jest już w 160 krajach na całym świecie, a eksport produkowanych opon stale rośnie. Nagrodę firma odebrała podczas grudniowej ceremonii w Pune.

Warto przy tym dodać, iż BKT niedawno zwiększył swoje moce produkcyjne w zakresie produkcji opon, budując nowy zakład w Waluj, w stanie Maharashtra. Jego zdolność produkcyjna wynosi około 30 tys. MT opon terenowych rocznie.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.