[ATR] Aktualności

Dilerzy roku Caterpillar

Data publikacji:
Dilerzy roku Caterpillar

Firma Bergerat Monnoyeur, importer maszyn Caterpillar na rynku polskim, podsumowała sprzedaż w 2021 r. Najlepszym dilerem rolniczym tej marki została firma Agro-Tech Tomasz Szponar z Lubelszczyzny, a na miejscu drugim uplasowała się firma POM Augustów.

– Firma prowadzona przez braci Daniela i Tomasza Szponarów w m. Obsza na Lubelszczyźnie reprezentuje markę CAT od prawie trzech lat. Od początku zwiększa sprzedaż, a w tym roku osiągnęła rekordowy wynik, najlepszy wśród dilerów rolniczych. Oprócz skuteczności handlowej i kompetencji technicznych, w tym trudnym dla wszystkich producentów i dostawców roku 2021 firma z Obszy potrafiła mądrze i długofalowo zarządzać zamówieniami i stokiem. Było to kluczowe, by móc sprostać rosnącemu zainteresowaniu maszynami CAT i zapewniło możliwość natychmiastowego dostarczenia sprzętu klientom. Dodatkowo Agro-Tech mocno postawił na dywersyfikację oferty, skutecznie wprowadzając do sprzedaży minikoparki i ładowarki kołowe CAT – skomentował Piotr Kruk, koordynator sieci handlowej w Bergerat Monnoyeur.

– Nasza firma mocno zaangażowała się w sprzedaż ładowarek teleskopowych CAT. Decyzja o rozpoczęciu współpracy okazała się bardzo trafiona, gdyż osiągamy duże udziały w rynku. Dodatkowo, idąc za ciosem poszerzamy ofertę CAT o maszyny budowlane. Stawiamy na marki Premium, będąc również w czołówce dilerów ciągników rolniczych marki Steyr. Ciągle się rozwijamy: w naszej siedzibie powstaje nowy salon sprzedaży z nowoczesnym serwisem i dużym magazynem części zamiennych, do którego zapraszamy już w I kwartale 2022 r. Kolejnym etapem rozwoju, który pozwoli nam być bliżej klientów, jest planowana budowa oddziału na terenie województwa podkarpackiego

– dodał Daniel Szponar, dyrektor handlowy Agro-Tech.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.