Aktualności

Cyfrowy debiut EuroTier udany

Data publikacji:

Tegoroczna odsłona targów „EuroTier/EnergyDecentral digital” zdaniem organizatorów zakończyła się sukcesem. Oto bowiem w ciągu czterech dni imprezy (od 9 do 12 lutego) ponad 41 tys. uczestników połączyło się z platformą cyfrową stworzoną przez DLG. Oprócz dostępu do oferty około 1200 uczestniczących firm, odwiedzający mogli wziąć udział w 300 imprezach specjalistycznych i prowadzić ukierunkowany networking z przedstawicielami branży. Około 45% uczestników pochodziło spoza Niemiec.

Dzięki „EuroTier/EnergyDecentral digital’ nowa platforma DLG z powodzeniem pozycjonowała się jako cyfrowa sieć biznesowa i forum wymiany zawodowej dla krajowej i międzynarodowej branży rolniczej. Wskaźniki dostępu i zaangażowania mówią same za siebie. Żywy udział w imprezach i duże zainteresowanie programem technicznym są odzwierciedleniem kompetencji cyfrowych rolników, branży i naszych członków. Format cyfrowy będzie w przyszłości stanowił uzupełnienie naszych targów w formie fizycznej – podsumował dr Reinhard Grandke, dyrektor generalny DLG.

Okazała ilość interakcji

Ponad 1200 wystawców prezentowało w czasie rzeczywistym informacje o swojej ofercie produktów i usług za pomocą różnych narzędzi multimedialnych. Wystawcy mieli również możliwość nawiązywania kontaktów i bezpośredniego kontaktu z uczestnikami poprzez czat i spotkania wideo - łącznie odnotowano ok. 255 tys. zaangażowań i ponad 780 tys. wyświetleń stron.

Do najważniejszych wydarzeń należały też cyfrowe imprezy branżowe, takie jak International Poultry Event, Cattle & Pig Event oraz ceremonia wręczenia nagród EuroTier i EnergyDecentral Innovation Award. Szczególnym wydarzeniem była DLG-Wintertagung („Konferencja zimowa DLG”), ważne doroczne wydarzenie dla niemieckich rolników, które w tym roku odbyło się równolegle na platformie cyfrowej DLG, gromadząc ponad 2500 uczestników.

Poza tym pod hasłem „Gospodarka rolna w łańcuchu żywnościowym” organizatorzy targów przygotowali bogaty program techniczny z ośmioma równoległymi kanałami wideo online, transmitując ponad 300 interaktywnych programów, które poruszały istotne tematy przyszłości, wpływające na globalny sektor hodowli zwierząt i zdecentralizowany przemysł dostaw energii. Odwiedzający platformę mogli interaktywnie uczestniczyć w licznych prezentacjach i dyskusjach.

W sumie w ciągu czterech dni na platformie profesjonalny program odwiedzono ok. 83 tys. razy. Warto dodać, że wszystkie treści „EuroTier/EnergyDecentral digital” będą dostępne na platformie cyfrowej do 15 kwietnia. W ten sposób uczestnicy będą mieli nadal możliwość zapoznania się z ofertą wystawców, jak również z treścią programu technicznego. Mogą również nawiązywać kontakty z firmami za pomocą wiadomości tekstowych i zapytań kontaktowych, korzystając z platformy.

Następne targi EuroTier i EnergyDecentral odbędą się w dniach 15-18 listopada 2022 r. Targi zostaną uzupełnione o platformę cyfrową DLG.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.