[ATR] Aktualności

Ciągniki roku wybrane

Data publikacji:

Pierwszego dnia targów EIMA we włoskiej Bolonii ogłoszono zwycięzców konkursu „Ciągnik Roku 2022”.

Zwycięzcami w czterech kategoriach konkursu są: John Deere z modelem 7R 350 AutoPowr (ciągnik roku 2022), John Deere z modelem 6120M AutoPowr (najlepszy ciągnik użytkowy roku 2022), Reform z modelem Metrac H75 pro (najlepszy ciągnik specjalistyczny roku 2022) i New Holland z modelem T6.180 Methane Power (ciągnik zrównoważony roku 2022). Jurorzy mieli trudne zadanie wyłonienia najbardziej nowatorskich technologii i rozwiązań na rynku, otwierających okno na przyszłość mechanizacji rolnictwa. Przyszłość, w której ciągnik i jego wyposażenie coraz częściej znajdują się w centrum uwagi branży, jako kluczowe narzędzie w ramach Rolnictwa 4.0 oraz jako podstawowy środek usprawniający i optymalizujący pracę w polu.

– Jesteśmy naprawdę dumni, że możemy wspierać tę prestiżową nagrodę już drugi rok – wyjaśniła Lucia Salmaso, dyrektor generalny BKT Europe podczas ceremonii wręczenia nagród.

– Jesteśmy przekonani, że Ciągnik Roku jest wspaniałą wizytówką, która podkreśla i uwydatnia innowacje w mechanizacji rolnictwa, a tym samym w rolnictwie. Dlatego też będziemy nadal starać się wspierać to wydarzenie, które dla nas jest synonimem przyszłości, zrównoważonego rozwoju i technologii – dodała.

– Poziom ciągników biorących udział w konkursie stale rośnie i był to bardzo zacięty wyścig. Jury w tym roku po raz kolejny wykonało wspaniałą pracę, oceniając wszystkie ciągniki walczące o 4 nagrody TotY. Naszą misją jest jak najlepsze wykorzystanie technologii oferowanych przez ciągniki, nie zapominając o tym, że zrównoważony rozwój odgrywa fundamentalną rolę w naszej branży

– skomentował z kolei Fabio Zammaretti, prezes Tractor of the Year.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.