[ATR] Aktualności Case IH

Case IH - Zakup producenta belek

Data publikacji:

Firma CNH Industrial przejęła Specialty Enterprises, największego w Ameryce Północnej producenta aluminiowych belek opryskowych klasy premium do zastosowań rolniczych. 

Specialty, która prowadzi jeden zakład produkcyjny w Wautoma w stanie Wisconsin, jest dostawcą do marki Case IH od 2020 r. Specialty jest znana z zaawansowanej technologii i wysokiej jakości wykonania. Konstrukcja belki opryskiwaczy obejmuje wiele patentów, które pozwalają praktycznie wyeliminować pęknięcia zmęczeniowe związane z innymi konstrukcjami aluminiowych belek. Aluminium używane przez Specialty jest pozyskiwane i wytłaczane w Stanach Zjednoczonych.

– Jesteśmy podekscytowani tak bliską współpracą z firmą Specialty, która w ciągu ostatnich kilku lat była fantastycznym partnerem Case IH, w miarę jak dostarczamy bardziej produktywne rozwiązania aplikacyjne

– powiedział Scott Harris, prezes Case IH.

– To przejęcie wzmacnia nasze wewnętrzne możliwości i pozwala nam zachować kluczowy personel strategiczny, aby zapewnić ciągłość tej integracji pionowej. 
Warto zauważyć, że aluminiowe belki opryskiwaczy są do 50% lżejsze od ich stalowych odpowiedników. Ich zastosowanie w opryskiwaczach skutkuje zatem mniejszym zagęszczeniem gleby, mniejszą ilością kolein i lepszym rozłożeniem masy.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.