[ATR] Aktualności Apollo Vredestein

Apollo Vredestein Z nowymi ciągnikami John Deere

Data publikacji:
Apollo Vredestein Z nowymi ciągnikami John Deere

Firma Apollo Vredestein rozpoczęła współpracę z fabryką ciągników marki John Deere w niemieckim Mannheim, w zakresie dostawy opon do ciągników marki Vredestein. Nabywcy ciągników John Deere serii 6R i 6M mogą wybrać opony Vredestein Traxion w ramach wyposażenia fabrycznego.

W ramach zakresu współpracy wprowadzono łącznie 24 różne rozmiary opon, począwszy od opon średniej wielkości serii 85 i 70, aż do rozmiarów premium w modelach serii 65 i XL, takich jak 650/65 R42, 800/70 R38 i 710/70 R42. Ta różnorodność rozmiarów obejmuje szeroką gamę zestawów opon do modeli John Deere 6R i 6M.

– Decyzja firmy John Deere, którą podjęto na podstawie ankiet przeprowadzonych wśród dilerów i użytkowników końcowych, jest dowodem najwyższej jakości i zalet opon Vredestein Traxion 

– skomentował Ruud Nijland, szef działu sprzedaży opon rolniczych i przemysłowych w firmie Apollo Vredestein. 

– Zalety te obejmują wyjątkowo długi okres eksploatacji i wysoki komfort pracy, a także znakomite właściwości samoczyszczące i doskonałą trakcję. Korzyści wynikające z używania opon marki Vredestein zostały ostatnio potwierdzone w kilku testach przeprowadzonych przez niemiecki instytut DLG oraz poprzez zdobycie złotego medalu na brytyjskich targach Lamma 2019.
Warto dodać, że firma Vredestein już od wielu lat współpracuje z firmą John Deere. Wystarczy bowiem wspomnieć, iż jej fabryka pras zwijających znajdująca się w Arc-lès-Grey we Francji jest partnerem firmy Vredestein od dekad. – To rozszerzone partnerstwo jeszcze bardziej umacnia obecność firmy Vredestein na rynku opon do ciągników i wspiera nasze ambicje rozwojowe na rynku maszyn rolniczych i przemysłowych

– podsumował Nijland.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.