[ATR] Aktualności McCormickLandini

Ambitne cele Argo Polska

Data publikacji:

Polskie przedstawicielstwo firmy Argo intensyfikuje swoje działania na rynku polskim. O swoich zamierzeniach i planach działania przedstawiciele koncernu mówili podczas konferencji prasowej, która odbyła się na stoisku tej firmy w Bednarach, podczas targów Agro Show.

Simeone Morra, akcjonariusz i dyrektor ds. działalności korporacyjnej Argo:

– Spotykamy się dzisiaj na konferencji, aby mocno zaznaczyć naszą obecność w Polsce - od teraz będziemy bardzo mocno obecni na rynku polskim i będziemy rozwijać sieć sprzedaży. Osobą odpowiedzialną za sprzedaż i rozwój sieci sprzedaży w Polsce jest Waldemar Zaremba - dyrektor generalny Argo Polska.

Jesteśmy obecni na wielu rynkach europejskich i na wielu z nich zajmujemy czołowe pozycje w sprzedaży ciągników rolniczych i sadowniczych. Teraz czas na rynek polski. Dostarczamy nasze ciągniki do ponad 100 krajów na całym świecie, a 93% części zamiennych jest dostępnych od ręki - wskaźnik ten wynosi 98% po uzupełnieniu magazynu. Mamy do dyspozycji również własną fabrykę kabin. 

Franco Artoni, business development manager global marketing and parts, który opracował projekt ekspansji w Polsce:

- Mamy świadomość, że przed nami na rynku polskim jest wiele pracy do wykonania - wiemy, że do tej pory nasza komunikacja pozostawiała wiele do życzenia, ale teraz wchodzimy mocno na rynek polski i chcemy być tam obecni i widoczni. Postawiliśmy na otwarcie własnego oddziału w Polsce, aby być bliżej klientów i dilerów, aby na co dzień wspierać ich w procesie sprzedaży. Nasza strategia zakłada znaczne zwiększenie udziałów na polskim rynku poprzez mocniejszą obecność, komunikację, dostępność części, wsparcie dilerów i klientów, obecność w mediach i na głównych wystawach rolniczych.

Waldemar Zaremba, dyrektor generalny Argo Polska:

- Agro Show to ważna okazja do zwiększenia rozpoznawalności naszej firmy, naszych produktów i usług. Z kolei dla naszego oddziału i wysoko wykwalifikowanego zespołu to szansa na zdobycie miejsca na krajowym rynku. Mamy wiele do zrobienia, ale jesteśmy świadomi, że oferujemy ciągniki, które doskonale spełniają oczekiwania klientów w zakresie wydajności, osiągów, wszechstronności, komfortu, mocy i wzornictwa, i które są wynikiem wieloletnich inwestycji. Inwestycji, które nabierają kształtu w nowym budynku i w zespole profesjonalistów ukierunkowanych na osiąganie ambitnych celów. Na rynku polskim myślimy docelowo o 12 dilerach dla marki McCormick i 3-4 dilerach dla marki Landini.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.