[ATR] Aktualności Agrotech Kielce

Agrotech 2022. Przyszłość należy do rolnictwa

Data publikacji:
Agrotech 2022. Przyszłość należy do rolnictwa

Czas - weekend 18-20 marca 2022 r. Miejsce - kielecki ośrodek targowo-wystawienniczy. Wydarzenie - oczywiście Agrotech, a dokładniej jego 27. edycja.

Należy o tym przypomnieć, gdyż (nie licząc nieco kadłubowej, zeszłorocznej odsłony tych targów) ta największa wystawa halowa poświęcona tematyce techniki rolniczej wróciła na mapę imprez targowych po dwuletniej przerwie spowodowanej rzecz jasna pandemią Covid-19.

Dziękuję wszystkim wystawcom, że wykazali cierpliwość po przerwie spowodowanej pandemią i zostali z nami. Dzięki temu możemy mówić o święcie rolnictwa. Bezpośredni kontakt jest najlepszą formą marketingu

- podkreślił podczas otwarcia targów Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce.

Podczas Agrotechu zaprezentowało się ok. 350 firm - mniej niż podczas ostatnich edycji, które przygotowały szereg atrakcji od najnowocześniejszych i futurystycznych ciągników i maszyn towarzyszących (będziemy je prezentować w kolejnych wydaniach atr express) po spotkania z celebrytami. 

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.