Aktualności

Agritechnica 2023. W pełni elektryczny New Holland T4 Electric Power

Data publikacji:

Ciągnik T4 Electric Power prezentuje innowacyjne funkcje z zakresu autonomiczności i bezpieczeństwa. Systemy kamer na dachu kabiny i przodzie umożliwiają panoramiczny widok w zakresie 360°.

    W pełni elektryczny, zautomatyzowany ciągnik użytkowy New Holland T4 Electric Power

Funkcje takie jak Route Mode pozwalają ciągnikowi poruszać się według określonych tras, co jest przydatne na przykład na plantacjach owoców. Invisible Bucket poprawia widoczność podczas pracy z ładowaczami czołowymi przez wyświetlanie narzędzi na terminalu w kabinie. Tryb Follow-Me jest z kolei przydatny w zadaniach, gdzie kierowca często wchodzi i schodzi z ciągnika, umożliwiając pojazdowi podążanie za operatorem. Dodatkowo, system sterowania gestami pozwala na wydawanie poleceń ruchu za pomocą gestów rąk. Funkcje automatyzacji i autonomii ciągnika New Holland znacznie odciążą kierowcę podczas długich dni pracy.
 

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.