Aktualności

Agritechnica 2023. Saphir - GrindStar

Data publikacji:

GrindStar to rozwiązanie łączące zalety stosowania mulczerów i bron, przynosi znaczne korzyści w jakości pracy i efektywności kosztowej. W celu ochrony wód gruntowych i efektywnego wykorzystania ich do kiełkowania samosiewów zbóż, wykorzystuje się tutaj pasywnie obracające się rotory, które pracują na bardzo płytkiej powierzchni gleby do 2 cm.

    Agritechnica 2023. Saphir - GrindStar

Każdy z rotorów o średnicy 75 cm połową obwodu ma stały kontakt z glebą. Rotory są prowadzone równolegle, co pozwala na dokładne dopasowanie do powierzchni i jest znacznie lepsze w porównaniu z innymi koncepcjami ultrapłaskiej uprawy roli. Co więcej, dzięki pasywnemu obrotowi narzędzi ziemia jest drobno rozdrabniana i przykrywa samosiewy, jednocześnie przygotowując pozostałości pożniwne do szybkiego rozkładu. W przeciwieństwie do innych porównywalnych rozwiązań, takich jak brony, które działają albo mniej intensywnie, albo głębiej, GrindStar oferuje wyjątkową efektywność i precyzję w pracy na płaskim terenie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.