Aktualności

Agritechnica 2023. Radicle Agronomics - pobierania próbek gleby w rolnictwie precyzyjnym

Data publikacji:

Radicle Agronomics dostarcza rolnikom wyniki próbek gleby w sposób szybki i niezawodny, umożliwiając im podejmowanie świadomych decyzji. System łączy w sobie planowanie, pobieranie, analizę i logistykę pobierania próbek gleby, eliminując konieczność przygotowywania etykiet i oznaczania worków z glebą.

    Agritechnica 2023. Radicle Agronomics - pobierania próbek gleby w rolnictwie precyzyjnym

Cały proces odbywa się automatycznie na polu. Wykorzystując technologię RFID, każdy pojemnik na próbkę jest wyposażany w współrzędne geograficzne i niezbędne dane do dalszej obróbki. Laboratorium gleby Radicle Lab, o powierzchni 3 x 3 m, wykonuje czynności, takie jak kalibracja, przygotowanie próbek, analiza i tworzenie raportów, w pełni automatycznie, w ciągu zaledwie kilku minut. Jedynie tuby z próbkami muszą być ułożone ręcznie na półce. Dedykowane oprogramowanie płynnie integruje wszystkie procesy w jedną platformę. Wyniki analizy mogą być eksportowane w formacie shp lub csv lub dostarczane w postaci gotowego raportu w formacie pdf.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.