[ATR] Aktualności Grimmeagritechnica

Agritechnica 2023. Grimme - wymienny separator ChangeSep

Data publikacji:
Agritechnica 2023. Grimme - wymienny separator ChangeSep

Producenci ciągnionych kombajnów ziemniaczanych oferują różne urządzenia do usuwania ciał obcych, aby dostosować się do różnych warunków pracy.

Firma Grimme opracowała wymienny separator ChangeSep, który łączy dwa istniejące systemy w jednej maszynie, co znacząco rozwija technologię separatorów. Rozwiązanie to umożliwia łatwą i beznarzędziową zmianę pomiędzy dwoma aktywnymi urządzeniami do usuwania ciał obcych, przypominających np. bulwy. Gumowe palce działają jak krążące walce zgarniające lub odchylające, można je szybko i łatwo dostosować do zmieniającej się gleby, warunków oraz różnych metod zbioru. 

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.