Aktualności

Agritechnica 2023. All-In-One - obrotowa forma do redlin ziemniaków

Data publikacji:

Obrotowa forma do redlin umożliwia energooszczędną produkcję równomiernie ukształtowanych redlin ziemniaczanych. Dzięki dodatkowo zintegrowanym elementom tnącym resztki pożniwne i z międzyplonów zostają rozdrobnione, a ryzyko blokowania materiału znane z innych systemów zostaje wyeliminowane.

    All-In-One - obrotowa forma do redlin ziemniaków

Element tworzący redlinę wymaga niewielkiej siły uciągu, znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia podczas cofania, a zarazem znacznie poprawia funkcjonalność. Kształt elementów tocznych prowadzi również do dobrego tworzenia się grzbietów o strukturze, która usprawnia procesy wymiany powietrza i wody. Zmniejszenie powierzchni erozji i dostateczną perkolację osiąga się za pomocą przymocowanych do tarcz łopatek, przy czym ta pierwsza zapewnia pasywny napęd i jednocześnie perforuje przestrzeń pomiędzy redlinami.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.