Technika

Wszystko dobrze wymieszane z firmą Pellon

Data publikacji:

Grupa Pellon oferuje szeroki asortyment rozwiązań dla automatyzacji obory i chlewni, które zwiększają produktywność gospodarstwa oraz poprawiają warunki dobrostanowe zwierząt. W kategorii urządzeń do karmienia bydła w oborach wolnostanowiskowych firma oferuje pionowy mieszalnik Pellon CutMix oraz stacjonarny mieszalnik TMR.

Pellon CutMix

Mieszalnik paszy Pellon CutMix dostępny jest w pojemnościach 3, 5, 8, 12, 18, 40 m³ i wymaga przy tym analogicznie mocy zasilania 15, 22, 22, 30, 2x22 oraz 3x37 kW. Prezentowane urządzenie miesza i rozdrabnia różne rodzaje komponentów, w tym bele sianokiszonki, przy czym długość rozdrabniania materiału paszowego regulowana jest za pomocą ruchomych przeciwostrzy. Mieszalnik umieszczony jest na ogniwach wagi.

Stacjonarny mieszalnik TMR

Stacjonarne urządzenie do mieszania TMR ma pojemność 2 m³, masę własną 1200 kg oraz wymiary: 2730 x 1330 x 2050 mm (dł. x szer. x wys.). Napęd mieszalnika zapewniają silnik elektryczny o mocy 2,2 kW oraz dodatkowy 0,75 kW. Mieszalnik umieszczony jest na ogniwach wagi, dzięki czemu każdy komponent paszy odważany jest oddzielnie. Po zmieszaniu gotowa pasza dostarczana jest do zwierząt za pomocą podajnika taśmowego lub podajnika Pellon TR.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.