[ATR] Aktualności Agro Show

Powrót Agro Show po roku przerwy

Data publikacji:

Wszystko wskazuje na to, że po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią, powróci wystawa Agro Show w Bednarach. Odbędzie się ona w dniach 24-26 września.

Oczywiście tegoroczne targi odbywać się będą w specyficznych warunkach. Przy każdym wejściu zamieszczone będą informacje dotyczące zaleceń związanych z pandemią. Wszyscy uczestnicy wystawy proszeni będą o zachowanie dystansu, dezynfekcję i noszenie maseczek w miejscach gdzie będzie to niezbędne.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, jedynym obostrzeniem dotyczącym organizacji wystawy jest limit 1 osoby na 10 m² powierzchni. Organizatorzy przygotowali także punkt szczepień dla wszystkich chętnych.

Wróćmy jednak do głównych atrakcji wystawy. Zapewne gros zwiedzających przyjedzie do Bednar ze względu na stoiska firm, choć interesujące okazać się powinny również imprezy i wydarzenia towarzyszące, jak np. finał konkursu „Mechanik na Medal”, szereg seminariów i wykładów (m.in. na temat wykorzystania nawigacji satelitarnej w rolnictwie precyzyjnym), a także tradycyjnie już organizowane przy tej okazji pokazy maszyn podczas pracy - konkretnie sprzętu do mechanicznego zwalczania chwastów oraz maszyn do nawożenia organicznego.

Organizatorzy targów przygotowali aplikację Agro Show, którą można pobrać za darmo ze sklepu Google Play i App Store. W niej dostępne będą katalog i plan wystawy, a także wiele innych informacji dotyczących tego wydarzenia.

Redakcja atr express rzecz jasna serdecznie zaprasza na nasze stoisko B174.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.