Aktualności

Pora na ładowarki kołowe od Kaweco

Data publikacji:

Ładowarki kołowe Kaweco charakteryzują się solidną, zwartą konstrukcją, dużą zwrotnością i stabilnością. Są to małe ładowarki jednak o znaczącym udźwigu w stosunku do masy własnej, która wynosi od 1,9 do 3,8 t. Dostępne modele KW 20, KW 25 i KW 37 gwarantują niezbędną moc, są elastyczne dla różnych grup docelowych i mogą być używane podczas prac związanych z infrastrukturą komunalną, w ogrodnictwie, a także w działalności rolniczej.

    ładowarki kołowe od Kaweco

Za napęd ładowarek kołowych KW odpowiedzialne są wysokoprężne silniki Yanmar w wersji 3- lub 4-cylindrowej o mocy 25, 37 i 48 KM. Są to przede wszystkim ekonomiczne, ciche i niezawodne jednostki, które dzięki bezpośredniemu wtryskowi oleju napędowego sprawiają, że każda ładowarka uruchamia się bardzo łatwo, nawet w niższych temperaturach. Silniki Yanmar oszczędzają także paliwo dzięki maksymalnemu momentowi obrotowemu uzyskiwanemu przy niskiej prędkości obrotowej. Efektywne przenoszenie mocy zapewniają przekładnie hydrostatyczne, maksymalna prędkość jazdy w zależności od modelu ładowarki wynosi 15, 17 lub 23 km/h.

Ładowarki KW są wyposażone w podwójne siłowniki skrętu, co jest charakterystyczne dla maszyn tej marki. Podwójne cylindry w połączeniu z wytrzymałym przegubem ładowarek zapewniają niezwykle wysoką w tej klasie wytrzymałość i stabilność. W standardzie jest też złącze Euro i szybkozłącze hydrauliczne, dzięki czemu ładowarki mogą bez problemów współpracować z różnym typem dodatkowego osprzętu.

Ładowarki kołowe serii KW charakteryzują się także komfortowymi właściwościami jezdnymi. Zadaszona kabina operatora zgodna jest ze standardami ROPS/FOPS, ergonomiczne stanowisko pracy zapewniają regulowana kolumna kierownicy w połączeniu z płaską podłogą, wyposażenie wnętrza obejmuje też cyfrowy kokpit oraz dżojstik zapewniający intuicyjną obsługę wysięgnika.

Ładowarki Kaweco są dostępne w różnych wersjach tj. Farmer, Infra i Tele. Farmer to najbardziej wszechstronny model do codziennej pracy, Infra jest wyposażony w krótszy wysięgnik, który zapewnia większy udźwig i lepszą widoczność, natomiast Tele posiada wysuwany wysięgnik, co ułatwia pracę, nawet z większej odległości. Dodatkowo każdą ładowarkę Kaweco można wyposażyć w różne opcje ułatwiające pracę.

W zależności od wybranego modelu opcje te obejmują między innymi oświetlenie drogowe LED, czwartą funkcję elektryczną sterowaną joystickiem, dwie prędkości jazdy, automatyczny dyferencjał, zamkniętą kabinę operatora z systemem ogrzewania, amortyzowany fotel z 2 podłokietnikami i zagłówkiem, wydajniejszą pompę hydrauliczną, a także szersze opony i zestaw poszerzający błotniki.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.