[ATR] Nowości FRACOP

Maszyny i urządzenia do bio produkcji zbóż w ofercie firmy Fracop

Data publikacji:

Firma Fracop dostarcza na polski rynek kompletne technologie dla przemysłu zbożowo-młynarskiego oferowane przez wiodących francuskich producentów. W poniższym zestawieniu oferta, która będzie przedstawiona na zbliżających się targach Agro-Show 2021.

Denis SVD 100 Vibrating Separator

Firma Denis stworzyła wyspecjalizowaną gamę maszyn przystosowanych do pracy w gospodarstwach ekologicznych, gdzie sprawdza się doskonale przy rozdzielaniu nasion mieszanych z upraw Bio. Separator wibracyjny SVD 100 jest najnowszym z gamy tych separatorów, a jego ruch wibracyjny napędzany jest przez dwa wibratory silnikowe, których konserwacja jest znacznie ułatwiona przez brak przekładni. Jest to funkcjonalne i wszechstronne urządzenie zaprojektowane, aby spełnić różne potrzeby użytkowników. Przykładowo, separator SDV 100 może czyścić zboża z prędkością 10 t/h, nasiona z prędkością 2 t/h jak również sortować produkty mieszane z prędkością 10 t/h.

Modułowa budowa separatora umożliwia rozmieszczenie wyjść po prawej lub lewej stronie w zależności od wybranej konfiguracji, umożliwia także dostosowanie różnych zespołów siatek. Urządzenie posiada okienka inspekcyjne służące do kontroli postępu działań na górnych sitach.

Do pracy standardowej, czyli czyszczenia separacyjnego niezbędny jest montaż dwóch sit. Górna kratka umożliwia wówczas kruszenie i usuwa duże odpady, dolna kratka zapewnia przesiewanie i usuwa małe odpady.

Samoczyszczące stopy podnośników kubełkowych

FRACOP w Bednarach ma zamiar także zaprezentować samoczyszczące stopy podnośników kubełkowych. To opatentowane rozwiązanie zapewnia jakość i bezpieczeństwo transportowanego produktu, pozwala pozbyć się niepożądanych insektów i gryzoni. Eliminuje też ryzyko rozwoju grzybów pleśniowych i zanieczyszczenia produktów szkodliwymi mykotoksynami.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.