Aktualności

Joskin daje prosty wybór

Data publikacji:

Firma Joskin kontynuuje wdrażanie rozwiązań cyfrowych. Po opracowaniu nowej i bardziej intuicyjnej strony internetowej, digitalizacji salonu wystawowego oraz udostępnieniu wirtualnego zwiedzania swoich zakładów produkcyjnych, producent prowadzi dalsze działania w tym zakresie, oferując konfigurator online do przyczep do bydła i spulchniarek łąkowych.

    konfigurator betimax

Od niedawna każdy rolnik ma możliwość samodzielnego skonfigurowania wybranej przyczepy do bydła i spulchniarki dzięki nowemu konfiguratorowi dostępnemu w sieci. Wystarczy kilka kliknięć i nowe narzędzie firmy Joskin umożliwi każdemu zaprojektowanie maszyny według własnego uznania. Szeroki zakres opcji i opisów pozwala na znalezienie konfiguracji najlepiej odpowiadającej konkretnym potrzebom. Po zakończeniu całej operacji automatycznie wyświetla się cena katalogowa. Użytkownik może wtedy pobrać pełną dokumentację swojej konfiguracji i skontaktować się z wybranym dilerem firmy Joskin, aby uzyskać więcej informacji o danym produkcie i jego ostatecznej cenie.

Ten, dostępny online, konfigurator jest pierwszym z długiej serii, która umożliwi dokonywanie wyboru z cennika Joskin pod kątem potrzeb oraz wyposażenia poszczególnych rodzajów maszyn. Podobnie jak w przypadku pierwszej wersji, dotyczącej przyczep do bydła i spulchniarek, wszystkie maszyny z oferty tej marki będzie można konfigurować w prosty, efektywny i przejrzysty sposób.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.