Nowości

Folia Agrirepel Silo firmy Hathor

Data publikacji:

Warunkiem skutecznej fermentacji materiału na kiszonkę jest szczelne pokrycie i jednocześnie likwidacja dziur spowodowanych atakami ptaków i gryzoni. Uszkodzenia foli skutkują bowiem słabszą fermentacją oraz rozwojem grzybów pleśniowych niszczących paszę i szkodliwych dla zwierząt.

    Folia hathor

Zastosowanie folii Agrirepel Silo nie tylko znacznie skraca czas spędzony na sprawdzaniu silosu, zapobiega też stratom paszy oraz wyklucza potrzebę stosowania dodatkowych, niebezpiecznych środków chemicznych do likwidacji szkodników. Agrirepel Silo to innowacyjne rozwiązanie będące połączeniem wysokiej jakości surowców z 100% ekologicznym dodatkiem Combirepel, który odstrasza szkodniki zachowując jednocześnie właściwości odżywcze paszy.

Według zapewnień producenta, jest to jedyny produkt na świecie, który oferuje rolnikom takie nietoksyczne i szybkie rozwiązanie problemów ze szkodnikami. Agrirepel Silo to również jedyna folia do kiszonki, która otrzymała certyfikat Europejskiej Agencji Chemikaliów za swoją nietoksyczną i przyjazną dla środowiska funkcję odstraszania szkodników dla zachowania wysokiej jakości paszy.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.