[ATR] Aktualności DLG

DLG-Feldtage odwołane z powodu pandemii

Data publikacji:

Kolejna wystawa DLG-Feldtage odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2022 r. na terenie Versuchsgut Kirschgartshausen w Mannheim w Niemczech - międzynarodowym miejscu spotkań profesjonalistów z branży produkcji roślinnej, którzy od maja 2021 r. będą udostępniać treści z programu technicznego na platformie cyfrowej DLG.

Ze względu na trwającą niepewność związaną z pandemią Covid-19 oraz obecny brak oficjalnej zgody na organizację wydarzenia, wystawa DLG-Feldtage zaplanowana na 2021 r. została odwołana. Decyzja została podjęta po dogłębnych dyskusjach pomiędzy organizatorem DLG, radą doradczą i współorganizatorami.

– Bardzo żałujemy, że DLG-Feldtage nie może odbyć się w tym roku pomimo starannych profesjonalnych przygotowań, jak również silnego zaangażowania ze strony branży. W związku z utrzymującą się niepewnością co do ogólnej sytuacji pandemii oraz obecnym brakiem oficjalnej zgody na przeprowadzenie imprezy, nie zostały spełnione warunki do bezpiecznego przeprowadzenia DLG-Feldtage. W związku z tym, w ścisłej współpracy z radą doradczą oraz w interesie naszych wystawców i odwiedzających, podjęliśmy decyzję, że wystawa DLG-Feldtage odbędzie się dopiero w przyszłym roku

– wyjaśnił dr Reinhard Grandke, prezes zarządu DLG.

Pomimo tegorocznej sytuacji, na platformie cyfrowej DLG od maja 2021 r. dostępny będzie program imprezy z informacjami na temat aktualnych tematów związanych z produkcją roślinną.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.