[ATR] Technika Claas

Części zamienne do starszych maszyn Claas

Data publikacji:

Firma Claas wprowadziła do oferty nową linię produktową z eksploatacyjnymi częściami zamiennymi - Claas Silver Line. Seria ta jest dedykowana dla starszych modeli maszyn Claas, które nie są już tak intensywnie eksploatowane jak obecnie produkowane maszyny.

Nowa gama części zamiennych została dołączona do istniejącego portfolio Claas Original. Wszystkie zawarte w programie Silver Line części zostały opracowane specjalnie dla maszyn starszych serii. Dzięki temu - według producenta - oferują one ekonomiczne rozwiązanie przy naprawach i przeglądach okresowych łącząc niezawodność i praktyczność z niższymi kosztami.

Części Claas Silver Line spełniają takie same wysokie standardy jakościowe, jak pozostałe części zamienne Claas. Nowa seria części zamiennych obejmuje obecnie ok. 350 pozycji z takich grup części jak pasy napędowe, filtry i łańcuchy napędowe. Warto dodać, że firma Claas intensywnie pracuje nad rozbudową oferty tej linii części zamiennych. 

Asortyment Claas Silver Line (w minimalnym zakresie od 2019 r.) jest dostępny poprzez Claas Parts Shop oraz dilerów tej marki w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Francji, Polsce, Rosji, Ukrainie, Słowenii, Bośni i Hercegowinie oraz Rumunii. Pozycje te dostępne są w katalogu elektronicznym Parts Doc, który jest udostępniony wszystkim użytkownikom maszyn zarejestrowanym w aplikacji Claas Connect.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.