Aktualności

Ciągniki LS znów na rynku

Data publikacji:

W początkach swojej działalności firma Traktor.com.pl z Rzeszowa zajmowała się głównie importem używanych małych traktorów z Japonii, ale na przestrzeni lat rozszerzyła swoją ofertę także o nowe maszyny renomowanych firm takich jak Kubota, Iseki, Yanmar. W zeszłym roku została oficjalnym importerem ciągników marki LS.

    Ciągniki LS znów na rynku

Firma Traktor.com.pl z Rzeszowa na rynku działa od 12 lat i jest największym importerem japońskich miniciągników w Polsce Wschodniej. Oprócz tego w jej asortymencie znajduje się szeroki wachlarz maszyn rolniczych takich jak kosiarki, glebogryzarki, pługi, ładowacze czołowe, rębaki, które idealnie nadają się do prac w winnicach, plantacjach, ogrodach oraz w działalności komunalnej.

Prosto z Korei

LS Tractor to koreańska marka, która wywodzi się z Grupy LG. Chociaż wyodrębniła się w 2003 r. posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji ciągników, a jej produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz nowoczesna technologia. Traktory LS to niewielkie maszyny, przeznaczone do prac w gospodarstwach oraz firmach komunalnych. Szeroki wybór modeli o różnej funkcjonalności, mocy i wyposażeniu pozwala klientowi indywidualnie dobrać produkt spełniający jego wymagania.

Serię oferowanych ciągników LS rozpoczyna model MT1.25 4x4, wyposażony w 3-cylindrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa marki Yanmar o mocy 24 KM. Ten niewielki ciągnik posiada napęd 4x4 i hydrostatyczną skrzynię z dwoma pedałami do jazdy do przodu i do tyłu. Reduktor biegów umożliwia jazdę z dwoma różnymi prędkościami. Dopełnieniem całości jest wspomaganie kierownicy, dwa wałki mocy WOM/PTO (tylny i środkowy), zaczep 3-punktowy kategorii pierwszej o udźwigu ok. 450 kg. Ciągnik LS MT1.25 4x4 o masie własnej 675 kg ma możliwość podłączenia dedykowanego osprzętu takiego jak kosiarka międzyosiowa, ładowacz czołowy lub koparka ciągnikowa doczepiana na TUZ.

Topowym modelem w ofercie Traktor.com.pl jest wersja LS MT3.60 HST CAB 4x4 o masie własnej 1950 kg, napędzana 3-cylindrowym silnikiem wysokoprężnym L3CRV-T9A o mocy 57 KM. Za przenoszenie napędu odpowiada tutaj hydrostatyczna skrzynia biegów obsługiwana dwoma pedałami. LS MT3.60 to kompaktowy ciągnik klasy Premium, który oferuje wygodną, klimatyzowaną kabinę operatora, wyposażoną w amortyzowane siedzenie, system ogrzewania, radio z MP3 oraz dodatkowe zewnętrzne oświetlenie LED.

Codzienna praca z ciągnikiem jest komfortowa dzięki układowi wspomagania kierownicy oraz za sprawą ergonomicznie rozmieszczonych elementów sterujących i dźwigni. Trzypunktowy tylny podnośnik TUZ zapewnia udźwig 1250 kg, dzięki czemu można korzystać bez ograniczeń z dodatkowego osprzętu. Ciągnik posiada wyjścia hydrauliczne 4/2 z przodu oraz 4/2 z tyłu, a do obsługi układu hydraulicznego przewidziano specjalny dżojstik.

Firma Traktor.com.pl jest obecnie na etapie rozbudowy sieci dilerskiej dla ciągników marki LS, posiada także bogaty asortyment części zamiennych dla oferowanych maszyn, a także dla tych nieco już starszych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.