Aktualności

Agromarket Jaryszki. Trzydzieści lat minęło

Data publikacji:

Obchodząca w tym roku 30-lecie swojej działalności firma Agromarket z podpoznańskich Jaryszek założona została w 1993 r. przez Ewę i Mirosława Skrzypczaków. Przez ten czas przedsiębiorstwo to stało się jednym z czołowych dystrybutorów maszyn rolniczych i części zamiennych na naszym rynku. Agromarket rozpoczął świętowanie swojego jubileuszu 4 czerwca, w siedzibie głównej w Jaryszkach, gdzie został zorganizowany rodzinny piknik pod hasłem „Z Wami i dla Was”. 

    Przybyłych gości ze sceny powitali: prezes Mirosław Skrzypczak oraz dyrektor zarządzający firmy Jan Skrzypczak.

    Przybyłych gości ze sceny powitali: prezes Mirosław Skrzypczak oraz dyrektor zarządzający firmy Jan Skrzypczak.

    Agromarket Jaryszki. Trzydzieści lat minęłoAgromarket Jaryszki. Trzydzieści lat minęło

Impreza ta rozpoczęła cykl wydarzeń świętujących 30-lecie powstania i działalności przedsiębiorstwa. Z założenia event miał być dniem spotkania się z licznie zebranymi klientami, gdzie w luźnej atmosferze można było spędzić czas, pośmiać się i powspominać minione lata. Przybyłych gości ze sceny powitali: prezes Mirosław Skrzypczak oraz dyrektor zarządzający firmy Jan Skrzypczak, przybliżając krótko historię firmy i swoje wspomnienia z nią związane.

 

Przy takiej okazji nie mogło zabraknąć licznych atrakcji. Na dorosłych czekał m.in. sprawdzian precyzyjnej jazdy na czas ciągnikiem Deutz-Fahr, zaś na najmłodszych  np. przejazd nietypową kolejką marki Iseki. Organizatorzy sprawili również niemałą radość dla podniebienia, wszak główną atrakcją kulinarną była dziczyzna przygotowana przez miejscowe koło łowieckie.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.